Naše služba je vhodná pro domácnosti, malé a střední firmy, které potřebují být připojeny k internetu non-stop.
Naše firma připojuje klienty v určitých lokalitách Doks,  Skalce u Doks, Korce a Zbynech viz. mapa pokrytí. V síti DX-NET používáme mikrovlnné technologie v bez licenčním pásmu 24GHz, 17GHz, 10GHz a 5GHz normy A/N.

  • V roce 2016 bude vyměněn páteřní spoj směr Sparta z 5GHz na 10GHz. Bude se navyšovat kapacita vysílače na Spartě a Družstevní ulici.

    Rozšířily jsme pokrytí sídliště směr Obora. V Lesní ulici byla navýšena kapacita vysílače. Vybudovali nový vysílač v obci Okna s kapacitou 90Mbps. Vyměnily nový páteřní spoj z normy N do AC v Jiráskově a Žižkové ulici a tím navýšily kapacitu spoje ze 70 Mbps na 300 Mbps.

 

  • V roce 2015 bude vyměněn hlavní páteřní spoj z Tachova do Skalky z 5GHz na 17GHz a tím navýšíme jeho kapacitu z 60Mbps na 360Mbps. Dále budeme rozšiřovat stávající vysílací body pro zlepšování našich služeb. 

 

  • V roce 2014 byl vyměněn páteřní spoj do Havlíčkovy ulice (z 5GHz pásma na 24GHz pásmo) a tím se navýšila jeho kapacita na 770Mbps v obou směrech! Vybudovali jsme náš první optický spoj v Havlíčkové ulici. Byli vyměněny další tři páteřní spoje v 5GHz pásmu ve Skalce a Doksech. 

Nový vysílací bod v ulici 5. května pokryl celou ulici 5. května a sídliště. Druhý nový vysílací bod byl vybudován ve Zbynech.

Byli navýšeny rychlosti tarifu DX-Start z 3Mbps na 4Mbps , DX-1 z 10Mbps na 12Mbps všem klientům s tímto tarifem.

 

  • V roce 2013 byli dokončeny všechny rekonstrukce na všech vysílacích bodech. Jen při jedné rekonstrukci byl omezen provoz na cca 3 hodiny. Měnil se páteřní spoj Doksy – Tachov z 66Mbps na 200Mbps.

 V červnu proběhlo postupné navýšení rychlosti všem našim klientům. DX- start 3Mbps, DX-1 10Mbps, DX-2  25Mbps. Rychlost je uvedena součtem obou rychlostí. Pro lepší přehled záměrně uvádíme součet, protože jiné společnosti toho záměrně zneužívají!

 V prosinci jsme vyměnili páteřní spoj z Lesní do Družstevní ulice z 5GHz pásma na 24GHz pásmo. Tím se navýšila kapacita spoje z 60Mbps na 770Mbps!!!

 

  • V roce 2012 jsme vyměnili páteřní spoje  Doksy – Tachov  a  Skalka – Tachov. Tím se podařilo navýšit jejich kapacitu. 

 Vybudovali jsme nový vysílací bod v Lesní ulici u hotelu Kamýk a tím pokryli danou lokalitu. Ve Skalce byl vybudovaný nový vysílací v 5GHz pásmu v normě N, který bude postupně nahrazovat starší normu A.

V Doksech i ve Skalce byli doplněny zbývající vysílací body o záložní zdroje. Tím jsme pokryli cca 1hodinový výpadek elektrického proudu.

 

  • V roce 2011 jsme vybudovali v Doksech 4 vysílací body v 5Ghz technologii normy N, které začínají nahrazovat v daných oblastech starší spoje 5GHz normy A. Dále jsme vybudovali nový vysílací bod v Jiráskově čtvrti a tím pokryli danou oblast.

 

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com